Výkup podílů pozemků

Výkup podílů pozemků za hotové – vykoupíme váš spoluvlastnický podíl na pozemku, bytě, domě, chatě či jakékoli nemovitosti Víme, kdo dá za váš pozemek nejvyšší nabídku. Starosti okolo prodeje nechte na nás. Aktivně za vás oslovíme 30 – 50 zemědělcům a vysoutěžíme nejvyšší cenu. Právní servis. Výkup i bez souhlasu ostatních spolumajitelů. Rychlý výplata peněz a diskrétní jednání. Vše rychle a bezpečně. Později si nemovitosti odkoupíte zpět. Vhodné řešení pro dlužníky. Rychle za maximální cenu, z pohodlí vašeho domova. Působíme po celé ČR, přijedeme za vámi.

Výkup i bez souhlasu ostatních spolumajitelů

Vyřešíme podíly zatížené právními vadami. Návrh na vklad do katastru nemovitostí, kupní smlouvy, plné moci a další listiny. Vše za vás zajistíme. Smlouvu s vámi podepíšeme u vás doma a rovnou vám v hotovosti vyplatíme částku, na které jsme se společně dohodli. Specializujeme se na odkup spoluvlastnických podílů na nemovitostech. Odkoupíme váš podíl na nemovitosti. Jakoukoli část bytu, domu či pozemku. Kdekoliv v ČR. Záloha ihned až do 3 mil. Exekuce a břemena nevadí. Pokud vlastníte podíl na nemovitosti, který byste rádi prodali, ale spoluvlastník vám prodej blokuje, obraťte se na specializovanou realitní kancelář. Výkup podílu na nemovitosti jsme také schopni realizovat na nemovitostech s omezením vlastnického práva. Zdědili jste podíl na nemovitosti a nemůžete se dohodnout s ostatními spoluvlastníky nemovitosti na společném prodeji. Pokud si nevíte rady s prodejem svého podílu na nemovitosti nebo pozemku, obraťte se na nás. Odkoupíme váš podíl za nejvyšší možnou cenu. Cena výkupu podílu pozemku se odvíjí na umístění a stavu pozemku. Vykupujeme nevyužitou plochu, ornou půdu, stavební parcely, pole, pastviny, zahrady apod. Zprostředkujeme prodej nebo výkup podílu vaši nemovitosti. Neváhejte nás kontaktovat dnes. I vaši nemovitost můžeme zachránit. Řešení prostřednictvím nájemného. Bydlíte doma. Vyřízení bez poplatků. Rychlé vyřízení žádosti. Bydlete dál ve vlastním.

Výkup podílů pozemků za hotové

Právní servis. Výkup i bez souhlasu ostatních spolumajitelů. Rychlý výplata peněz a diskrétní jednání. Vše rychle a bezpečně. Později si nemovitosti odkoupíte zpět. Vhodné řešení pro dlužníky. Rychle za maximální cenu, z pohodlí vašeho domova. Působíme po celé ČR, přijedeme za vámi. Jak probíhá prodej podílu nemovitosti? Záchranná síť realizuje klasický výkup podílu nemovitosti, ale také výkup s možností zpětného odkupu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *