Výkup domů

Výkup rodinných domů

Výkup domů za hotové – Překážkou není exekuce či jiné zatížení domů. Vše vyřídíme za vás. Rychle a spolehlivě. Cenu nemovitosti stanovujeme na základě tržních cen. Peníze vyplácíme co nejdříve to jde. Jedná se vlastně o bleskový prodej nemovitosti, kdy nemusíte zdlouhavě shánět kupce, protože tím kupcem jsme my. Výkup nemovitostí za hotové je u nás rychlý a bezpečný. Vykupujeme zadlužené byty, rodinné domy s hypotékou či exekucí. Překážkou nejsou výkupy bytů a domů v dražbě či insolvenci. Cenu vašeho domu stanovíme na základě tržních cen. Peníze vyplácíme co nejdříve to jde. Vykupujeme rodinné domy, chaty i chalupy. Splatíme vaše závazky a poskytneme kompletní právní servis. Odkoupíme váš dům. Kdekoliv v ČR. V jakémkoli stavu. Záloha ihned až do 3 mil. Exekuce, insolvence, břemena nevadí. Online odhad zdarma >>

Výkup domů za hotové

Výkup za hotové, rychlý odkup rodinných domů k řešení závazků. Nevyužíváme svízelné situace jiných lidí a nenabízíme nesmyslně nízké ceny. Zjistěte víc. Část kupní ceny vyplácíme po podpisu smlouvy. Zbytek po převodu na katastru či družstvu. Cenová nabídka na vykup nemovitosti obvykle ten samý den. Možnost okamžité platby. Rychlé vyřízení žádosti prodávajícího. Prodejte rychleji a za vyšší cenu! Měníme realitní trh v ČR. Zrychlujeme prodej. Šetříme váš čas. Známe reálné ceny bytů. 9 z 10 klientů doporučuje. Vyplňte krátký formulář a obratem vás kontaktujeme s nabídkou na výkup vašeho domu! Výkup nemovitosti v exekuci a insolvenci je poslední záchrana, jak nepřijít o majetek . Nemovitost vykoupíme a následně vám prodáme zpět.

Výkup nemovitosti s možností nájmu a odkupu

Výkup nemovitostí s nájmem vyřeší starosti bez nutnosti změny Výkup nemovitostí s nájmem nabízí získání hotovosti bez nutnosti stěhování. Byt nebo dům vykoupíme a vy jej budete užívat stejně jako doposud. Po celou dobu trvání nájemného máte možnost nemovitost opět odkoupit do vlastnictví. Výkup s nájmem nemovitosti Nevíte, jak vyřešit tíživou finanční situaci? Máte tak vysoké splátky dluhů, že vám nezbývá hotovost na úhradu běžných potřeb? Pak využijte možnost výkupu s nájmem. Nemovitost odprodáte a opětovně si ji pronajmete. To vám zajistí dostatečně vysokou hotovost na úhradu dluhů a zároveň se nebudete muset loučit s domovem. Stěhovat se do jiného místa z lokality, která vám vyhovuje a kde máte dobré sousedské vztahy, není nutné. Budete dál bydlet na stejném místě. Výkup domu ve Vaší nelehké situaci dojde k různým překážkám a tak někdy dojde i na prodej Vaší nemovitosti proto jsme tu pro Vás aby jsme Vám s tím pomohly.

Po uhrazení dluhů máte možnost nemovitost opět odkoupit.

Proč využít výkup s nájmem?

 • Získáte vyšší částku, než pokud byste si brali půjčku.
 • Výkup s nájmem můžete využít i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.
 • Získaná hotovost poslouží na úhradu stávajících dluhů.
 • Peníze můžete použít i na vyplacení dědického řízení, rozvodového vyrovnání aj.
 • Výkup s nájmem odvrátí exekuce a případnou dražbu bez nutnosti stěhování.
 • Vše probíhá diskrétně.
 • Dostáváte maximální možnou částku, vyplacení je rychlé.
 • Postup výkupu nemovitosti a férové podmínky.

Postup výkupu je velmi jednoduchý

 1. Vyplňte žádost.
 2. Připravíme vám nabídku s maximální možnou výkupní cenou.
 3. Dohodneme se, zda budete chtít zůstat v nájmu.
 4. Zpracujeme smluvní dokumentaci a zašle vám ji k prostudování.
 5. Podpis smluv a vyplacení peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *