Prodej bytu

Prodej bytu – Chcete prodat svůj byt ? Vybereme pro vás prověřeného realitního makléře a doporučíme jen opravdové specialisty v oboru, s nejlepší nabídkou na vykup bytu za hotové. Chystáte se na prodej bytu? Či na koupi? Praha nabízí nepřeberné možnosti, včetně bytů do 2 mil. ⭐ Přímo od majitele, bez realitky či s ní – volba je vaše. Vyberte si svůj nový byt k prodeji z naší nabídky nemovitostí z celé České republiky. Galerie fotografií nabízí kvalitní fotografie bytů k prodeji. Aktuální nabídka bytů k prodeji . Vyberte si svůj nový byt. Široký výběr nových, luxusních i levných bytů. Inzerce bez realitky i s realitkou. Vyplňte krátký formulář a ihned zjistíte cenu, za kterou váš byt vykoupíme. Vyhněte se zdlouhavému často komplikovanému prodeji a získejte nejlepší možnou cenu. Víme, že nemovitost člověk neprodává každý den.
Rádi vám celý proces vysvětlíme a zodpovíme vaše otázky. Máme rádi transparentnost a fér přístup.

Naši zkušení realitní makléři vaši nemovitost prodají rychle, vyjednají vám o 5-9 % lepší cenu a zajistí vám kompletní servis – od kvalitní prezentace až po přepis v katastru. Bezpečně a úspěšně vás provedou celým procesem prodeje bytu, a to včetně právní pomoci a úschovy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Přímý prodej bytu za hotové ihned

Finanční prostředky do 48 h. Už 13 let vykupujeme byty, domy, chaty a pozemky. Aktuální nabídka bytů k prodeji z celé ČR. Vyberte si svůj nový byt. Široký výběr nových, luxusních i levných bytů. Inzerce bez realitky i s realitkou. Zbavte se svých dluhů. Rychle a bez problémů. Poradenství zdarma. Napište nám ještě dnes! Nabízíme výkup bytů tzv. za hotové. Poskytujeme kompletní právní servis. Když chci nutně prodat byt, tak je tu služba Rychlý výkup bytů za hotové! Odkup družstevních bytů i s dluhy. Oddlužení bytů v exekuci. Zabráníme dražbě. Rychlý výkup nemovitostí a výkup bytů za hotové – přímý výkup, domů, pozemků, ale i komerčních objektů a činžovních domů. Výkup a oddlužení, Výkup nemovitostí, výkup bytů a rodinných domů, peníze ihned na ruku, možnost zůstat v nájmu, předkupní právo. Zažijte rychlý a bezstarostný prodej s možností okamžité platby za vaši nemovitost. Vykupujeme všechny typy nemovitostí včetně podílů. Věcná břemena, exekuce a zástavy nejsou překážkou. Stačí vyplnit formulář a my vám připravíme nezávaznou nabídku >>>

Prodej bytu v Praze

Proč prodat byt v Praze a proč právě s námi? Realitní trh v Praze je jeden z nejdynamičtějších v Evropě. Počet obyvatel prudce roste. Lidé se sem stěhují za prací ze všech koutů republiky i ze zahraničí. Praha také láká velké množství investorů, kteří kupují reality pro další pronájem či přeprodej. Poptávka tak vysoce převyšuje nabídku, což drží ceny na historických maximech. Jestli plánujete prodat byt v Praze, teď je ta správná chvíle. Zvyšující se tlak na magistrát zřejmě povede k rychlejší výstavbě a k regulaci krátkodobých pronájmů, a možný pokles cen bytů v Praze je tak v dohlednu. Průměrná cena 1 m2sup> bytu v Praze činí v červenci 2019 neuvěřitelných 92,000 Kč, přičemž v těch nejlukrativnějších lokalitách v centru Prahy ceny atakují hranici 160,000 Kč za metr čtvereční. Typicky nejžádanější jsou lokality v širším centru Prahy a v blízkém okolí stanic metra. Mladé láká především kulturní a společenské vyžití v městských částech jako Vršovice, Holešovice, Letná, Karlín, Žižkov či Vinohrady. Rodiny vyhledávají často sídliště s dobrou občanskou vybaveností a dostupností, například Prosek, Barrandov, Černý Most či Jižní Město. Nicméně stávající situace realitního trhu vám umožní jednoduše a rychle prodat i byt s horší dopravní dostupností. Ať už prodáváte byt v historickém centru anebo v paneláku na periferii, vyšší hodnotu vaše nemovitost zřejmě už mít nebude. Na našich stránkách můžete nezávazně poptat realitní makléře a my vám zašleme ty nejlepší nabídky.

Proč prodat byt s námi? Naši makléři mají

Mají minimálně 2 roky praxe a 20 a více prodaných nemovitostí.

Dokáží profesionálně odprezentovat prodávanou nemovitost.

Pyšní se dostatkem pozitivních referencí, které si sami ověřujeme.

Používají kvalitně sepsané smlouvy, které jsou neprůstřelné.

Využívají služeb advokátní nebo bankovní úschovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *